Zarezerwuj

przyjazd
odjazdO NAS

Nasza firma Parking GREENbis przy lotnisku Kraków - Balice specjalizuje się w świadczeniu usług transportowych dla podróżnych, którzy korzystają z lotniska Krakow-Balice.

Ze względu na bliską odległość od terminalu międzynarodowego na lotnisku w Balicach oraz konkurencyjne ceny jesteśmy liderem w branży.

Naszym użytkownikom oferujemy około 40 miejsc postojowych na pilnowanym przez ochronę parkingu blisko lotniska Balice. Warto zaznaczyć, że nasz parking jest doskonale oświetlony. Teren Naszego parkingu jest ponadto ogrodzony, co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo dla pojazdów Naszych klientów.

Ze względu na wysoce konkurencyjne ceny, nasz parking blisko lotniska jest idealny do długoterminowych postojów dla każdego, kto rozpoczyna swoją podroż z lotniska Kraków - Balice.

Oprócz profesjonalnej opieki nad pozostawionymi przez Państwa samochodami, oferujemy Państwu rownież całkowicie bezpłatny transport na terminal, jak rownież odbierzemy Państwa z termianlu po wylądowaniu samolotu na lotnisku Balice.

Dodatkowo oferujemy Państwu możliwość złożenia rezerwacji na naszej stronie internetowej, dzięki czemu w momencie przyjazdu na lotnisko będziecie mieć Państwo zagwarantowane miejsce na parkingu blisko lotniska Kraków - Balice.

W przypadku awarii samochodu dysponujemy mocnym zapleczem techniczym, i pomożemy Ci go uruchomić. Dysponujemy zarówno kablami rozruchowymi, jak i kompresorem pozwalającym uzupełnić ubytek powietrza w oponach.

Jeśli szukasz parkingu blisko lotniska Balice - wybierz Green BIS!.

Masz pytania?
ZADZWOŃ!
Parking Balice - kontakt
504-921-419